Családi Matematika játékdélután: 2019-11-12 - 15:00-18:00. Jelentkezni a következő linken lehet: Jelentkezés
Iskolakóstoló 2019-11-15 - 15:30-18:00. Jelentkezés a következő linken.
Fazekas+ Nyílt nap Jelentkezési Rendszer

Nyílt napi Jelentkezési Rendszer

Dátum Óra Helyszín Tantárgy Osztály Óraadó Óra témája Helyek száma Jelentkezők száma Megjegyzés  
2019. november 12. 10:00 419 Matematika 9.b. Kiss Géza oszthatóság 18 18 A terem megtelt.
2019. november 13. 08:00 117 Matematika 9.a Orosz Gyula Csapatverseny 10 10 A terem megtelt.
2019. november 13. 09:00 415 Matematika 9.c Dobos Sándor geometria 15 15 A terem megtelt.
2019. november 13. 09:00 304/a Angol nyelv (haladó) 8.d Kivovics Judit Készésgfejlesztés 18 10 Tavaly indult kisgimnazista osztályunk haladó angolcsoportjának órája.Jelentkezés
2019. november 13. 09:00 129 Fizika 9. A Pintér Géza Mozgások 10 10 A terem megtelt.
2019. november 13. 09:00 315 Matematika 9.c Ádám Réka Kombinatorika 15 15 A terem megtelt.
2019. november 13. 09:00 318 Matematika 9.B Szeibert Janka Vegyes feladatok 15 15 A terem megtelt.
2019. november 13. 10:00 10 Angol nyelv (haladó) 9.abd Tokár Gábor Készségfejlesztés C1 szinten 5 5 A terem megtelt.
2019. november 13. 10:00 315/a Történelem 11.b F. Tóth Zoltán Egyetemes történelem 1849-1914 között 15 15 A terem megtelt.
2019. november 13. 10:00 419 Angol nyelv (kezdő) 9abd Számadóné Biró Alice Készségfejlesztés 15 15 A2-B1 szintA terem megtelt.
2019. november 13. 10:00 129 Fizika 7.d Nagy Piroska Mária Mechanika 10 10 A terem megtelt.
2019. november 13. 11:00 10. Angol nyelv (haladó) 11/2 nyelvi csoport Czene Zsuzsanna Hallott szövegértési és beszédkészség fejlesztése 8 6 Jelentkezés
2019. november 13. 11:00 417 Magyar nyelv és irodalom 9.d DR. Oláh Tibor Nyelvi fejlesztés 10 10 A terem megtelt.
2019. november 13. 11:00 126 Matematika 7.c Fazakas Tünde Gondolkodjunk együtt! 14 14 Matematika tagozatos csoport.A terem megtelt.
2019. november 13. 11:00 317 Angol nyelv (haladó) 11ny Veress László Készségfejlesztés C1 szinten 6 6 A terem megtelt.
2019. november 13. 11:00 310 Matematika 10 c Hujter Bálint Geometriai transzformációk 20 20 Matematika tagozatos óra.A terem megtelt.
2019. november 13. 12:00 105 Informatika 7.d Simon Mónika Programozás micro:bitekkel 10 10 A terem megtelt.
2019. november 13. 12:00 213 Fizika 7.c Schramek Anikó Mechanikai energia 18 18 A terem megtelt.
2019. november 13. 13:00 214 Kémia 11.b Albert Attila Nemfémes elemek 15 15 Emelt szintű érettségire készülőkA terem megtelt.
2019. november 13. 13:00 202/a Francia nyelv 9.ny Seres Fanny Készségfejlesztés 8 8 A terem megtelt.
2019. november 13. 13:00 418 Olasz nyelv 9. osztály Rábayné Füzesséry Anikó Beszéljünk-játsszunk olaszul! 15 11 Jelentkezés
2019. november 13. 13:00 9.acd Német nyelv (kezdő) A 31/B Pásztiné Markella Eszter Készségfejlesztés A1 6 5 Jelentkezés
2019. november 13. 14:00 312 Magyar nyelv és irodalom 10. a Ujlaki Tibor Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem 12 12 A terem megtelt.
2019. november 13. 14:05 315/a Történelem 9.b F. Tóth Zoltán Az ókori Hellász 15 15 A terem megtelt.
2019. november 13. 15:00 303 Ének-zene 7-12. o. Vásárhelyi Dalma Karének 10 10 A terem megtelt.
2019. november 14. 08:00 117 Matematika 11.b Orosz Gyula Vegyes feladatok 8 8 Duplaóra első órája.A terem megtelt.
2019. november 14. 08:00 132 Matematika 8.a Pereczes Marianna Pitagorasz tétele 20 20 A terem megtelt.
2019. november 14. 08:00 217. Biológia 6.a Szeip Gréta Hegyvidékek 10 10 Tantárgy: természetismeretA terem megtelt.
2019. november 14. 08:00 218 Biológia 7.d Sólymosné Hirsch Erika Környezetvédelem 10 10 A terem megtelt.
2019. november 14. 08:00 417 Matematika 9.d Solti Edit matematika 12 12 A terem megtelt.
2019. november 14. 08:00 419 Ének-zene 9.b Vásárhelyi Dalma Népdalstílusok 5 2 Jelentkezés
2019. november 14. 09:00 126 Matematika 7.c Fazakas Tünde Gondolkodjunk együtt! 14 14 A terem megtelt.
2019. november 14. 09:00 132 Magyar nyelv és irodalom 8. a Ujlaki Tibor Ady szerelmi költészete 12 12 A terem megtelt.
2019. november 14. 09:00 117 Matematika 11.b Orosz Gyula Vegyes feladatok 8 8 Duplaóra második órája.A terem megtelt.
2019. november 14. 09:00 221 Biológia 9.B Nagy Péter Csalánozók 10 10 A terem megtelt.
2019. november 14. 10:00 415 Matematika 9.c Dobos Sándor geometria 15 15 A terem megtelt.
2019. november 14. 10:00 125 Angol nyelv (haladó) 8.e Ungor Andrea Dilemmák 10 10 A terem megtelt.
2019. november 14. 10:00 418. Magyar nyelv és irodalom 9/a Bartek Dániel Görög mitológia 10 10 A terem megtelt.
2019. november 14. 10:00 311 Angol nyelv (haladó) 7.d Jilly Viktor Készségfejlesztés (B1) 15 15 A terem megtelt.
2019. november 14. 11:00 315/A Történelem 8.d Repárszky Ildikó Magyarország a két világháború között 15 15 A terem megtelt.
2019. november 14. 11:00 411 Matematika 12.b Kocsis Szilveszter Integrálszámítás 15 15 A terem megtelt.
2019. november 14. 12:00 315/A Történelem 9.a Repárszky Ildikó Ókori Hellász 15 15 A terem megtelt.
2019. november 14. 13:00 125 Történelem 8.e Tokár Gábor A két világháború közötti Magyarország 8 8 A terem megtelt.
2019. november 14. 13:00 418 Dráma 9. a Tollár Tamara Az antik görög színház és dráma - drámajátékosan 10 10 A terem megtelt.
2019. november 14. 13:00 133 Ének-zene 6.b Bolesza-Váradi Andrea A barokk concerto 8 0 Jelentkezés
2019. november 14. 15:00 310 Matematika 6. Hujter Bálint 10c-s diákjai Specmat 20 11 90 perces szakkör, amelyet a 10c diákjai tartanak a 6. osztályosoknak. Ezen alkalommal a szülők, tanárok is megtekinthetik, hogyan zajlik egy ilyen szakkör.Jelentkezés
2019. november 14. 16:00 127/a Magyar nyelv és irodalom 7-12. Földvári István Kreatív írás szakkör 10 10 A terem megtelt.
2019. november 15. 09:00 305 Földrajz 8.c Vizy Zsolt A Kárpát-medencevidék mint társadalmi,gazdasági egység. 8 8 A terem megtelt.
2019. november 15. 09:00 129 Fizika 8. E Pintér Géza Elektromosságtan 10 10 A terem megtelt.
2019. november 15. 09:00 218 Kémia 8.d Balázsné Kerek Marianna Szervetlen vegyületek 12 12 A terem megtelt.
2019. november 15. 09:00 419 Magyar nyelv és irodalom 9.b Bacskó Márta A Biblia világa 10 10 A terem megtelt.
2019. november 15. 09:00 315a Történelem 9.d Szabó Márta Az ókori Hellász 10 10 A terem megtelt.
2019. november 15. 10:00 216 Kémia 7.d Albert Attila Az anyagok tulajdonságai 15 15 A terem megtelt.
2019. november 15. 10:00 218 Kémia 8.d_kem Balázsné Kerek Marianna Szervetlen vegyületek 12 12 A terem megtelt.
2019. november 15. 10:00 126 Matematika 7.c Fazakas Tünde Gondolkodjunk együtt! 14 14 Matematika tagozatos csoport.A terem megtelt.
2019. november 15. 10:00 133 Matematika 6.b Jakucs Erika Kísérletezés - sejtés - bizonyítás, avagy gyalog a felfedezés útján 12 12 A vendég diákok is bekapcsolódhatnak az órába.A terem megtelt.
2019. november 15. 10:00 123 Magyar nyelv és irodalom 7.d Földvári István Nyelvi játékok 10 10 A terem megtelt.
2019. november 15. 11:00 202/a Francia nyelv 9.ny Seres Fanny Készségfejlesztés 8 8 A terem megtelt.
2019. november 15. 11:00 418 Olasz nyelv 9. osztály Rábayné Füzesséry Anikó Beszéljünk-játsszunk olaszul! 15 15 A terem megtelt.
2019. november 15. 11:00 117. Latin nyelv 9. abcd Péli Ágota Nyelvtan és kultúrtörténet 10 10 A terem megtelt.
2019. november 15. 11:00 126 Matematika 8.d Ádám Réka Függvények 15 15 A terem megtelt.
2019. november 15. 12:00 125 Angol nyelv (haladó) 9.abd Ungor Andrea Készségfejlesztés B2-es szinten 8 8 A terem megtelt.
2019. november 15. 13:00 217 Biológia 10.b Endresz Gábor Állattan 15 15 A terem megtelt.